V510LC80BP
- Артикул производителя:
- V510LC80BP
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 6.5 kA
- Energy :
- 190J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 510 V
- Maximum DC Volts :
- 675 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 860 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 738 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 799 V