V20H440AUTO3T
- Артикул производителя:
- V20H440AUTO3T
- Краткое описание:
- RADIAL VARISTOR 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 340J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 440 V
- Maximum DC Volts :
- 585 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 786.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 643.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 715 V