VC2220K801R075
- Артикул производителя:
- VC2220K801R075
- Краткое описание:
- VARISTOR 120V 800A 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 6.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 75 V
- Maximum DC Volts :
- 100 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Varistor Voltage (Max) :
- 132 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 120 V