VDRH14V420BSE
- Артикул производителя:
- VDRH14V420BSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 680V 6KA DISC 16.5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 250 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 225J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Disc 16.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V