VC2220K122R017
- Артикул производителя:
- VC2220K122R017
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 1.2KA 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 7700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 7.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V