V20H50PL1A
- Артикул производителя:
- V20H50PL1A
- Краткое описание:
- VARISTOR 82V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 6000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 80J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 90.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 73.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V