V20H40PL3T
- Артикул производителя:
- V20H40PL3T
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 5KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 8500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 kA
- Energy :
- 140J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V