V20H17PL2T
- Артикул производителя:
- V20H17PL2T
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 5KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 18750 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V