B72220S0421K107
- Артикул производителя:
- B72220S0421K107
- Краткое описание:
- 20MM, 420VAC, 10%, STANDARD
- Capacitance @ Frequency :
- 550 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 8 kA
- Energy :
- 175J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V