AMCV-1812H-260-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1812H-260-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 35V 800A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 2000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 18.4 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 38 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 31 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 35 V