AMCV-1812H-560-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1812H-560-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 600A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 600 A
- Energy :
- 4.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 75 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V