AMCV-1812H-140-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1812H-140-T
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- VARISTOR 19V 800A 1812
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 3800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 1.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 16 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 19 V