AMCV-1812H-5R5-T
- Артикул производителя:
- AMCV-1812H-5R5-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 12V 800A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 5500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 4 V
- Maximum DC Volts :
- 5.5 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 14 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 10 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 12 V