V20H23PL2B
Артикул производителя:
V20H23PL2B
Краткое описание:
VARISTOR 36V 5KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
14000 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
5 kA
Energy :
70J
Features :
Maximum AC Volts :
23 V
Maximum DC Volts :
28 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Varistor Voltage (Max) :
39.6 V
Varistor Voltage (Min) :
32.4 V
Varistor Voltage (Typ) :
36 V