SV320K20BL1
- Артикул производителя:
- SV320K20BL1
- Краткое описание:
- SV 320 K 20 B L1
- Capacitance @ Frequency :
- 860 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 12 kA
- Energy :
- 485J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V