VDRUS07M140BKE
- Артикул производителя:
- VDRUS07M140BKE
- Краткое описание:
- VDR US 07D 1800A 140V KNLDS
- Capacitance @ Frequency :
- 290 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.8 kA
- Energy :
- 23J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 140 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 242 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 220 V