V320LA40CPX10
- Артикул производителя:
- V320LA40CPX10
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 7000 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 558 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 462 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V