B72210P2321K903
- Артикул производителя:
- B72210P2321K903
- Краткое описание:
- 10MM, 320VAC, 10% MP ADVANCED
- Capacitance @ Frequency :
- 265 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 72J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V