ERZ-E14A821SC
- Артикул производителя:
- ERZ-E14A821SC
- Краткое описание:
- VARISTOR DISC 14MM 820V
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 460J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 510 V
- Maximum DC Volts :
- 670 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 902 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 738 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 820 V