VDRS14T350TME
- Артикул производителя:
- VDRS14T350TME
- Краткое описание:
- VARISTOR 560V 4.5KA DISC 16.5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 325 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 156J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 460 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Disc 16.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V