SV60K20BL1
- Артикул производителя:
- SV60K20BL1
- Краткое описание:
- SV 60VRMS 20MM BULK L1
- Capacitance @ Frequency :
- 3400 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 12 kA
- Energy :
- 89J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 60 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 110 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 100 V