V625LU40CP
- Артикул производителя:
- V625LU40CP
- Краткое описание:
- VARISTOR 1KV 6.5KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 20 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 6.5 kA
- Energy :
- 235J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 625 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV