V56MLA1206NA
- Артикул производителя:
- V56MLA1206NA
- Краткое описание:
- VARISTOR 69V 180A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 180 A
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 77 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 69 V