VDRS14G030BSE
- Артикул производителя:
- VDRS14G030BSE
- Производитель/Бренд:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 1KA DISC 16MM
- Производитель :
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 6000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 12J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 16mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V