VAR-18107115M3P-XK
- Артикул производителя:
- VAR-18107115M3P-XK
- Краткое описание:
- VARISTOR 11.5V RING SURFACE ELEC
- Capacitance @ Frequency :
- 100000 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 14 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 11.5 V