VAR-18094115M3P-XK
- Артикул производителя:
- VAR-18094115M3P-XK
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- VARISTOR 11.5V RING SURFACE ELEC
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 100000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Circuits :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Ring, Surface Electrodes
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 14 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 11.5 V