VE1812K401R060
- Артикул производителя:
- VE1812K401R060
- Краткое описание:
- VARISTOR 100V 400A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 580 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 5.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 60 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Varistor Voltage (Max) :
- 110 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 100 V