DV30K3225R2
Артикул производителя:
DV30K3225R2
Производитель/Бренд:
Bourns Inc.
Краткое описание:
DV SERIES 30V 3225 PKG SMD VARIS
Производитель :
Bourns Inc.
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
1000 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
100 A
Energy :
1.5J
Features :
Maximum AC Volts :
30 V
Maximum DC Volts :
38 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
3225 (8063 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
51.7 V
Varistor Voltage (Min) :
42.3 V
Varistor Voltage (Typ) :
47 V