B72590E0140L060
- Артикул производителя:
- B72590E0140L060
- Краткое описание:
- VARISTOR 23.5V 8A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 8 A
- Energy :
- 0.03J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 27.03 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.98 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 23.5 V