V575LS80BP
- Артикул производителя:
- V575LS80BP
- Краткое описание:
- VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 450 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 6.5 kA
- Energy :
- 220J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 575 V
- Maximum DC Volts :
- 730 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 960 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 889.5 V