B72214U2351K102
- Артикул производителя:
- B72214U2351K102
- Краткое описание:
- 14MM, 350VAC, 10% ADVANCED, 125D
- Capacitance @ Frequency :
- 350 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 5 kA
- Energy :
- 136J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 460 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V