V120MA2S
- Артикул производителя:
- V120MA2S
- Краткое описание:
- VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 40 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.46J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 75 V
- Maximum DC Volts :
- 101 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 132 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 120 V