V20E23PL1T
- Артикул производителя:
- V20E23PL1T
- Краткое описание:
- RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
- Capacitance @ Frequency :
- 14000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 8 kA
- Energy :
- 70J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 23 V
- Maximum DC Volts :
- 28 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 39.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 32.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 36 V