VDRH10G025BSE
- Артикул производителя:
- VDRH10G025BSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 1KA DISC 12MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2600 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 5.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Disc 12mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V