AV40K2220122NIR1HT
- Артикул производителя:
- AV40K2220122NIR1HT
- Capacitance @ Frequency :
- 5500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 10.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V