V14MLN41206WA
- Артикул производителя:
- V14MLN41206WA
- Краткое описание:
- VARISTOR 18.1V 30A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 175 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 20.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 15.9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18.1 V