V20E175PL4B
Артикул производителя:
V20E175PL4B
Краткое описание:
VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
1400 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
10 kA
Energy :
135J
Features :
Maximum AC Volts :
175 V
Maximum DC Volts :
225 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Varistor Voltage (Max) :
297 V
Varistor Voltage (Min) :
243 V
Varistor Voltage (Typ) :
270 V