B72650M0231K093
- Артикул производителя:
- B72650M0231K093
- Краткое описание:
- VARISTOR 400A 3225
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 7.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Maximum DC Volts :
- 300 V