ZV40K2220102NIR1HT
- Артикул производителя:
- ZV40K2220102NIR1HT
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- ZV 40V 10% 2220 NI SN
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Capacitance @ Frequency :
- 2200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 9.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 54.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V