V33ZT70PX1347
- Артикул производителя:
- V33ZT70PX1347
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 13000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 150J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 21 V
- Maximum DC Volts :
- 27 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V