V20E175PL1T7
- Артикул производителя:
- V20E175PL1T7
- Краткое описание:
- RAD VARISTOR 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1400 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 135J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 243 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V