V20E140PL2T
- Артикул производителя:
- V20E140PL2T
- Краткое описание:
- RAD VARISTOR 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1750 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 110J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 140 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 242 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 220 V