V150MA1A
- Артикул производителя:
- V150MA1A
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 100A SOD83A AXIAL
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 32 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 88 V
- Maximum DC Volts :
- 121 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-83A Axial
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 173 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 127 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V