MOVS4032V360
- Артикул производителя:
- MOVS4032V360
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR SMD 4032 360V
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 360 V
- Maximum DC Volts :
- 470 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V