VE1812K301R115
- Артикул производителя:
- VE1812K301R115
- Краткое описание:
- VARISTOR 180V 300A 1812
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 5.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V