B72220S0321K151
- Артикул производителя:
- B72220S0321K151
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 8KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 720 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 8 kA
- Energy :
- 184J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V