B72220S0600K551
Артикул производителя:
B72220S0600K551
Краткое описание:
VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
3600 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
6.5 kA
Energy :
33J
Features :
Maximum AC Volts :
60 V
Maximum DC Volts :
85 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
110 V
Varistor Voltage (Min) :
90 V
Varistor Voltage (Typ) :
100 V