V300LT40APX10
Артикул производителя:
V300LT40APX10
Краткое описание:
VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
800 pF @ 1 MHz
Maximum AC Volts :
300 V
Maximum DC Volts :
405 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Varistor Voltage (Max) :
517 V
Varistor Voltage (Min) :
423 V
Varistor Voltage (Typ) :
470 V