MLVC18V012C2300
- Артикул производителя:
- MLVC18V012C2300
- Краткое описание:
- VARISTOR 18V 500A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 2300 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Maximum AC Volts :
- 8.5 V
- Maximum DC Volts :
- 12 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 20.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 15.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18 V