MLVC18V022C1600
- Артикул производителя:
- MLVC18V022C1600
- Краткое описание:
- VARISTOR 30V 500A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 1600 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Maximum AC Volts :
- 15.6 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 33 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 27 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 30 V